За оваа слика не треба многу да се зборува, човекот на сликава погоре на сите ни е добро познат.

Инаку сите добро знаеме дека истиот овој линк е аболициран криминалец во 2008 година од страна на тогашниот претседател на државата Бранко Црвенковски. Инаку за црпнатиот од муртино тогаш аболицијата била законско право на претседателот, денес тоа право веќе го нема претседателот бидејки улогите се сменија.

Понатаму обидите за уцена на Никола Груевски од страна на црпнатиот од муртино

Понатаму продолжува истиот овој црпнат да го проедава македонскиот народ и држава овој пат во Берн, Швајцарија

Оставаме за крај на вас да одлучите дали овој црпнат линк заслужува да ја води Македонската држава

loading...

За makedon

Проверете исто така

Гоце Делчев Македонецот

Ѓорѓи Николов Делчев попознат како Гоце Делчев, роден е во Кукуш, Македонија на 04 февруари …

Нема рецензии се уште. Биди прв кој ќе остави рецензија.

Остави одговор

Вашата емаил адреса нема да биде објавена. Задолжителните полиња се маркирани со *

Translate »