Власта мора да го слушне и да го почитува гласот на своите граѓани. Инаку истата таа власт е изгласана да спроведува економски реформи и да го подобри стандартот за живеење, како и исполнување на ветувањата кои ги даваше пред да застане на чело на државата, а не да се занимава со уништување и разнебитување и на ова парче земја кое ни остана.

 

Поставуваме две едноставни прашања во нашата анкета на кои вие ќе можете да гласате за или против исламизацијата на нашата мила Македонија.

 

 

Дали сте за исламизација на Македонија ( населување на мигранти на наше тло) ?

loading...

За makedon

Проверете исто така

Гоце Делчев Македонецот

Ѓорѓи Николов Делчев попознат како Гоце Делчев, роден е во Кукуш, Македонија на 04 февруари …

Нема рецензии се уште. Биди прв кој ќе остави рецензија.

Остави одговор

Вашата емаил адреса нема да биде објавена. Задолжителните полиња се маркирани со *

Translate »